آیا می دانید زعفران فوایدی از قبیل ضددرد، ضدافسردگی، ضدعفونی کنندگی و کنترل فشار خون دارد؟ زعفران گیاه دارویی است که از قدیم مورد استفاده های فراوانی دارد.  بقیه فواید زعفران را اینجا بخوانید.

saffron

سابقه زعفران

سابقهٔ کاشت زعفران در ایران (به خصوص زعفران قائنات) به بیش از ۳۰۰۰ سال پیش بازمی گردد.

saffron

طلای سرخ

زعفران گیاهی بدون ساقه است و پیاز دارد و چون درخاک کویر به عمل می آید، به طلای سرخ و یا طلای کویر شهرت یافته است.

saffron

چیدن زعفران

برای به دست آوردن یک کیلوگرم زعفران خشک به حدود ۱5۰۰۰۰گل زعفران نیاز است و یک کارگر باید ۴۰ ساعت کار کند تا این مقدار گل را بچیند

saffron

کاربرد زعفران

زعفران کاربردهای فراوانی در تولید فراورده‌های غذایی، دارویی و شیمیایی دارد. در طب سنتی، زعفران به عنوان مسکن، خلط آور، محرک جنسی و معرق استفاده می شود.

Glass Theme

This is Glass theme of our fast and slick Warp theme framework! It is optimized and streamlined to serve as a blueprint to build your own custom themes.

Glass theme takes full advantage of all the latest Warp6 features like a completely responsive layout, semantic HTML5 markup, a nice and clean administration UI and much more.

Read more

Demo

زعفران معصومی، صادرکننده زعفران به کشورهای منطقه خاورمیانه

امروز زعفران معصومی با قدم های استوار در راه پیشرفت و توسعه کشور عزیزمان ایران همگام با بقیه تولیدکنندگان داخلی پا به عرصه صادرات در زمینه تخصصی خود یعنی زعفران نموده است و توانسته ذائقه مردمان مختلف دنیا را با این طلا سرخ ایرانی آشنا سازد.
این مهم با استعانت خداوند و همراهی شما مردم عزیز میسر شده است از این رو قدردان شما همراهان همیشگی هستیم.

Demo Demo Demo Demo Demo

زعفران باید دور از نور و رطوبت و در جام شیشه‌ای نگهداری شود زیرا مواد معطر آن قابل تبخیر شدن است و با تبخیر اسانس زعفران، از اثرات دارویی طعم و مزه آن کاسته می‌شود.

راه های ارتباطی با ما

شماره تماس با ما:

٠٢٥٣٦٦٥٥٨٣٣

پست الکترونیکی ما:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید